Rádi bychom Vás informovali, že naše prodejny Palladium, OC Plzeň, NC Fénix, OC Šestka, VIVO Hostivař mají nyní omezenou pracovní dobu 10:00 - 18:00. Na těchto prodejnách jsou k dispozici úzké a kulaté gumičky na roušky. Pobočka v OD Kotva je nyní dočasně uzavřena, ale znovu ji pro Vás otevřeme v pondělí 6.4.2020.

Jehlice kruhové 650 - 7 ADDI CLICK

Kód: 3650700000
Značka: ADDI
3 052 Kč
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přes 500 kombinací na pletení.
Praktické pouzdro, které obsahuje: 10 párů jehlic ADDI (3,5 – 10 mm), 3 lanka (60, 80 a 100 cm délka), 1 spojka, 1 brož ADDI
ADDI CLICK je systém pro pletení bez hranic, protože s tímto setem na pletení si můžete nastavit 10 různých velikostí jehlic individuálně a na různé délky lanka zcela podle Vašeho přání. Velikost zvolené jehlice nasadíte na vybraný konec lanka a zajistíte otočením.

Návod:
1.\tPři práci s jehlicemi dbejte na suché ruce!
2.\tVyberte si požadovanou velikost jehlice - kovových špiček – a dbejte při nasazování na suché ruce, aby vám jehlice neklouzaly. Připravte si lanko.
3.\tNa konci lanka je kovová část se zářezem, zasuňte lanko co nejhlouběji do jehlice a lehkým pootočením (doprava) zajistěte jehlici. Jehlice musí v lanku pevně držet.
4.\tOpakujte i na druhém konci lanka s druhým hrotem.
5.\tPro vytažení jehlice z lanka, lehce otočte hrotem doleva a rozpojte oba díly.
6.\tSpojka slouží k prodloužení lanka, popř. pro spojení lanka upleteného dílu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: