O nás

 

 

Něco o firmě

Firma FILI, velkoobchod s textilní galanterií, je jedním ze stěžejních prodejců galanterie na našem trhu, na kterém působí od roku 1992.

Sortiment

Hlavním sortimentem firmy jsou příze německé značky Schoeller & Stahl a Austermann. Dále klasický sortiment galanterie: zdrhovadla veškerých typů povrchových úprav a široké barevnosti, nitě různých návinů a kvalit, knoflíky, vliselíny, oteplovací rouna, pruženky, vycpávky, suché zipy, stuhy a kompletní sortiment kovové galanterie (druky, patentky, špendlíky, jehly, nůžky), a další.

Velkoobchod

V pražském velkoskladu nabízí firma více než deset tisíc položek zboží bez ohledu na barvy. V nabídce FILI najdete nejen zboží od českých výrobců, které tvoří 90% z nabídky, ale také zboží, které si firma dováží ze zahraničí. K tomu všemu poskytuje firma obchodníkům prodejní stojany, sloužící jako vybavení prodejen. V současné době společnost zásobuje přes tři tisíce zákazníků, mezi které patří sítě prodejen tak i přímo oděvní výroby.

Maloobchod

Firma FILI provozuje od roku 2000 na rozloze 190 m2 svou maloobchodní prodejnu ve 3.patře OD Kotva Praha, dále v NC Palladium Praha v patře market prodejnu FILIUM a její další pobočku v Plzni v OC Plzeň na Rokycanské třídě 1424/128.

Nabízený sortiment galanterie zde posílila o širokou nabídku pletacích a háčkovacích přízí, vyšívacích přízí Muline Anchor v 460 barevných odstínech a Puppets Muline v 204 barevných odstínech, kapesníky, šle, PVC ubrusy. Široká je i nabídka předloh na vyšívání, náměty na vyšívání a ruční práce, které jsou stále velmi oblíbené.

Internetový obchod Fili.cz

Počínaje rokem 2020 jsme pro naše maloobchodní i velkoobchodní zákazníky spustili také internetový obchod.

Naleznete zde kompletní přehled kvalitní ručně pletací příze Schoeller & Stahl a Austermann. Sortiment však stále doplňujeme, a proto zde brzy naleznete stejné produkty, jako na našich kamenných pobočkách.