Vážení zákazníci,
Z důvodů svátků a dovolené bude velkosklad FILI uzavřen od 4. - 10. července. K dispozici Vám mezitím budou naše kamenné prodejny.
Odesílat eshopové objednávky budeme opět od 11. července.
Děkujeme za pochopení. Firma FILI

O nás

Představení firmy FILI, s.r.o.

Nabízíme

  • nejširší sortiment textilní galanterie
  • rychlé dodávky zboží PROFI balíky do 24 hodin
  • možnost expedice zboží označené EAN kódem
  • distribuce po celém území ČR
  • pravidelné návštěvy prodejen a výrob

Něco o firmě

Firma FILI, velkoobchod s textilní galanterií, je jedním ze stěžejních prodejců galanterie na našem trhu, na kterém působí od roku 1992. Za tuto dobu si získala své místo v celé řadě oděvních firem nejen v České republice. S nabídkou firmy FILI se již tradičně též můžete seznámit na veletrhu STYL Brno a Móda Praha.

Sortiment

Hlavním sortimentem firmy jsou zdrhovadla veškerých typů povrchových úprav a široké barevnosti, nitě různých návinů a kvalit, knoflíky, vložkové materiály, podšívky, oteplovací rouna, pruženky, vycpávky, suché zipy, stuhy a kompletní sortiment tvrdé galanterie (druky, patentky, špendlíky, jehly, nůžky) aj.

Velkoobchod

V pražském velkoskladu nabízí firma více než deset tisíc položek zboží bez ohledu na barvy. V nabídce FILI najdete nejen zboží od českých výrobců, které tvoří 90% z nabídky, ale také zboží, které si firma dováží ze zahraničí. Zásobujeme maloobchodní sítě (Ahold, Interspar, Bauhaus, PRIOR), do kterých firma dodává základní sortiment textilní galanterie značené EAN kódy. K tomu všemu poskytuje firma obchodníkům prodejní stojany, sloužící jako vybavení prodejen. V současné době společnost zásobuje přes tři tisíce zákazníků, mezi které patří sítě prodejen tak i přímo oděvní výroby.

Maloobchod

Firma FILI provozuje od roku 2000 na rozloze 190 m2 svou maloobchodní prodejnu ve 3.patře OD Kotva Praha, dále v NC Palladium Praha v patře market prodejnu FILIUM a její další pobočku v Plzni v OC Plzeň na Rokycanské třídě 1424/128. Nabízený sortiment galanterie zde posílila o širokou nabídku pletacích a háčkovacích přízí, vyšívacích přízí Muline Anchor v 460 barevných odstínech a Puppets Muline v 204 barevných odstínech, kapesníky, šle, které jsou navíc obohaceny o nabídku šlí s mysliveckým a rybářským potiskem, PVC ubrusy. Široká je i nabídka předloh na vyšívání, náměty na vyšívání a ruční práce Intermezzo, které jsou stále velmi oblíbené. V současné době přesahuje počet obsloužených zákazníků za den číslo 400, což je dostatečný důkaz spokojenosti našich zákazníků doplněný o úsměv, se kterým se do naší prodejny rádi vracejí.

Internetový obchod Fili.cz

Počínaje rokem 2020 jsme pro naše maloobchodní zákazníky spustili také internetový obchod. Naleznete zde např. kvalitní ručně pletací příze Schoeller+Stahl a Austermann. Sortiment však neustále doplňujeme, a proto zde brzy naleznete stejné produkty, jako na našich kamenných pobočkách.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení