17.1. 2023
Vážení zákazníci,
Vzhledem ke stavebním pracím na budově školy na Filosofské v Praze, kde sídlí náš sklad, je momentálně omezený přístup do skladu s autem.
Pokud k nám směřujete autem, prosíme o zaparkování mimo areál školy.
Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Firma FILI

O nás

Představení firmy FILI, s.r.o.

Nabízíme

  • nejširší sortiment textilní galanterie
  • rychlé dodávky zboží PROFI balíky do 24 hodin
  • možnost expedice zboží označené EAN kódem
  • distribuce po celém území ČR
  • pravidelné návštěvy prodejen a výrob

Něco o firmě

Firma FILI, velkoobchod s textilní galanterií, je jedním ze stěžejních prodejců galanterie na našem trhu, na kterém působí od roku 1992. Za tuto dobu si získala své místo v celé řadě oděvních firem nejen v České republice. S nabídkou firmy FILI se již tradičně též můžete seznámit na veletrhu STYL Brno a Móda Praha.

Sortiment

Hlavním sortimentem firmy jsou zdrhovadla veškerých typů povrchových úprav a široké barevnosti, nitě různých návinů a kvalit, knoflíky, vložkové materiály, podšívky, oteplovací rouna, pruženky, vycpávky, suché zipy, stuhy a kompletní sortiment tvrdé galanterie (druky, patentky, špendlíky, jehly, nůžky) aj.

Velkoobchod

V pražském velkoskladu nabízí firma více než deset tisíc položek zboží bez ohledu na barvy. V nabídce FILI najdete nejen zboží od českých výrobců, které tvoří 90% z nabídky, ale také zboží, které si firma dováží ze zahraničí. Zásobujeme maloobchodní sítě (Ahold, Interspar, Bauhaus, PRIOR), do kterých firma dodává základní sortiment textilní galanterie značené EAN kódy. K tomu všemu poskytuje firma obchodníkům prodejní stojany, sloužící jako vybavení prodejen. V současné době společnost zásobuje přes tři tisíce zákazníků, mezi které patří sítě prodejen tak i přímo oděvní výroby.

Maloobchod

Firma FILI provozuje od roku 2000 na rozloze 190 m2 svou maloobchodní prodejnu ve 3.patře OD Kotva Praha, dále v NC Palladium Praha v patře market prodejnu FILIUM a její další pobočku v Plzni v OC Plzeň na Rokycanské třídě 1424/128. Nabízený sortiment galanterie zde posílila o širokou nabídku pletacích a háčkovacích přízí, vyšívacích přízí Muline Anchor v 460 barevných odstínech a Puppets Muline v 204 barevných odstínech, kapesníky, šle, které jsou navíc obohaceny o nabídku šlí s mysliveckým a rybářským potiskem, PVC ubrusy. Široká je i nabídka předloh na vyšívání, náměty na vyšívání a ruční práce Intermezzo, které jsou stále velmi oblíbené. V současné době přesahuje počet obsloužených zákazníků za den číslo 400, což je dostatečný důkaz spokojenosti našich zákazníků doplněný o úsměv, se kterým se do naší prodejny rádi vracejí.

Internetový obchod Fili.cz

Počínaje rokem 2020 jsme pro naše maloobchodní zákazníky spustili také internetový obchod. Naleznete zde např. kvalitní ručně pletací příze Schoeller+Stahl a Austermann. Sortiment však neustále doplňujeme, a proto zde brzy naleznete stejné produkty, jako na našich kamenných pobočkách.