Rádi bychom Vás informovali, že naše prodejny Palladium, OC Plzeň, NC Fénix, OC Šestka, VIVO Hostivař mají nyní omezenou pracovní dobu 10:00 - 18:00. Dále pobočka v OD Kotva je nyní dočasně uzavřena.

Velkoobchod

V našem pražském velkoskladu nabízíme více než deset tisíc položek zboží (bez barev a dezénů - každá položka našeho sortimentu může mít dále barevné varianty). V naší nabídce naleznete nejen zboží od českých výrobců, které tvoří 90% z nabídky, ale také zboží, které pro Vás dovážíme ze zahraničí.

Již 20 let zásobujeme maloobchodní sítě (Ahold, Bauhaus, PRIOR), do kterých firma dodává základní sortiment textilní galanterie označený EAN kódy. K tomu všemu poskytujeme obchodníkům prodejní stojany, které slouží jako vybavení prodejen. V současné době naše společnost dodává zboží přes 3000 zákazníkům, mezi které patří sítě prodejen, ale i přímo oděvní výroby.

Pro rok 2020 jsme se rozhodli spustit zcela novou verzi webu pro naše velkoobchodní zákazníky. Pokud jste zatím novou verzi nepoužívali, prosím využijte registrace nového VO účtu. Obratem Vaši registraci schválíme.

Po úspěšné registraci se do Vašeho účtu můžete přihlásit pomocí formuláře přihlášení (naleznete v horní části tohoto webu) nebo kliknutím na tlačítko níže.

Registrace (nový VO účet) Přihlásit se