Vážení zákazníci, zaznamenali jsme zpoždění s dodávkami výrobků na sklad z důvodu současné situace ve světě. Příze, které k nám na sklad putují z Německa můžou mít délší dodací dobu. Počítejte raději minimálně 2 týdny pro dodání příze, která je označena "Na objednání". Stejně tak to platí i pro produkty firmy Prym. Pokud byste měli jakkékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za pochopení. - Firma FILI

Sledování zásilek

Většina dopravců v současné době umožňuje svým zákazníkům sledovat pohyb jejich zásilky nebo alespoň kroky procesu doručování. Níže můžete okamžitě zjistit stav zásilky, pokud již znáte tzv. trackovací kód (někdy také nazývaný jako trasovací číslo, číslo zásilky či kusu).

Česká pošta

Zadejte prosím trackovací číslo České pošty (př. EE123456789CZ).

PPL

Zadejte prosím trackovací číslo PPL (př. 22002255431) a na stránce dopravce pak vyplňte políčko "Nejsem robot".

Zásilkovna

Zadejte prosím 10 číslic trasovacího kódu Zásilkovny, nebo případně jeho celý tvar (př. Z1234567890)

V případě, že vaše objednávka ještě nebyla odeslána, přihlašte se do svého účtu na našich stránkách (Pouze pokud jste již registrovanými zákazníky) a v přehledu objednávek uvidíte, v jakém stavu se vaše objednávka právě nachází. Pokud vznikl jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat na tel: +420 735 070 040 nebo e-mailem info@fili.cz .