Vážení zákazníci,
Z důvodů svátků a dovolené bude velkosklad FILI uzavřen od 4. - 10. července. K dispozici Vám mezitím budou naše kamenné prodejny.
Odesílat eshopové objednávky budeme opět od 11. července.
Děkujeme za pochopení. Firma FILI

Prym Lepidlo ve spreji 968061

Kód: 3030968061
Značka: Prym
306 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidlo ve spreji, k dočasnému přichycení látky a papíru. Od firmy Prym.

Bezbarvé i bez zápachu, bez kyselin.

Obsah: 250 ml

Použití:

Lepidlo nejprve vyzkoušejte na vzorku látky. Plochy k slepení musí být čisté a suché. Pracujte na podložce. Před použitím nádobu protřepejte.

Lepidlo nastříkejte ze vzdálenosti cca 30 cm v tenké a rovnoměrné vrstvě na plochy, které chcete slepit. a ihned je spojte. Zbytky lepidla odstraňte vodou a mýdlem.

Upozornění:

Pro vaší bezpečnost používejte pouze pro dané účely v souladu s návodem. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C.

Prací symboly: 
Do not wash Chlorine bleaching not possible Tumble drying not possible Do not iron Dry-cleaning not possible

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení